Future Recruitment

Konstruktér forem
Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici konstruktér forem .Pokud máte zkušenosti v oboru konstrukce vstřikovaných díků a forem pro ně, budeme rádi, když zareagujete na naši nabídku.

Náplň práce:

  • konstrukce platových dílů pro technologii vstřikování
  • konstrukce nových forem pro vstřikované a vyfukované výrobky
  • tvorba výrobní dokumentace  - 3D modely a 2D dokumentace
  • tvorba simulací procesu vstřikování výrobků z termoplastů
  • spolupráce na vzorkování nových forem pro vstřikované a vyfukované výrobky
  • oponentura plastových dílů a externích konstrukcí forem
  • optimalizace vstřikovacích nástrojů
  • inovativní používání nových technologií

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ - obor strojírenství
  • min. 2 roky v oboru konstrukce vstřikovaných forem a plastových vstřikovaných dílů
  • výborná znalost CAD pro konstrukci dílu a forem (SOLID EDGE, CATIA, NX, atd.)
  • dobrá znalost technologie v oblasti vstřikování termoplastů
  • schopnost rozvíjet znalosti z oboru a sledovat nová technická řešení
  • výhodou je znalsot simlulačního SW pro proces vstřikování polymerů (MOLDEX - případně znalost MOLDFLOW nebo podobný program)
  • schopnost interperetace výsledků silmulačních SW v konstrukci dílu a formy

Nabízíme

  • pestrou paletu zaměstnaneckých benefitů
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • práci ve stabilní firmě
  • bonusy, prémie, penzijní a životní pojištění
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • mobil
  • notebook