AD EMPLOYMENT s.r.o.

Supplier Quality Engineer
Jste otevřeni výzvám? Máte prokazatelná praxe min.2 roky v odd. kvality v mezinárodním průmyslovém podniku? Podívejte se na detail pracovní pozice a zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Ozveme se Vám do 3 dnů.

Náplň práce:

  • Vedení celého reklamačního procesu s dodavateli (zahájení, rozhodování, sledování pomocí 8D reportů atd.), shromažďování klíčových aspektů analýz, blokace nevyhovujících dodávaných dílů, zahájení procesu odchylky a realizace potřebných nápravných opatření.
  • Auditování dodavatelů a návštěvy dodavatelů v rámci prověřování nápravných opatření.
  • Implementace specifických standardů a požadavků zákazníka v závodě dodavatele.
  • Sledování cílů kvality dodavatelů a implementace nezbytných nápravných opatření v jednotlivých oblastech, v případě nutnosti eskalace.
  • Spolupráce s centrálním ASQE.

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru.
  • Výborná znalost angličtiny (denní využití), němčina výhodou.
  • Zkušenost s aplikacemi APQP/QVP, metodami a systémy kvality.
  • Uživatelská znalost MS – Office, SAP výhodou.
  • Výborné vyjednávací dovednosti, asertivita, schopnost čelit konfliktům.
  • Akční, asertivní a samostatná osobnost, týmový duch, dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu.
  • ŘP skp. B, aktivní řidič, ochota cestovat.

Nabízíme:

  • 5 týdnů placené dovolené.
  • Pružná pracovní doba.
  • Dotované závodní stravování.
  • Vzdělávací program, jazykové vzdělávání,
  • Sportovní a kulturní akce.
  • Karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem).