AD EMPLOYMENT s.r.o.

Hlavní účetní
Jste samostatný a zodpovědný? Máte zkušenosti s účetní agendou a chcete změnu? Podívejte se na detail pracovní nabídky a pošlete svůj strukturovaný životopis. My se ozveme do 3 dnů.

Náplň práce:

  • Řízení účetní a daňové záležitosti podnikání.
  • Návrhy řešení nestandardních situací z hlediska daní, lokálního i mezinárodního účetnictví.
  • Zodpovědnost za oblasti - měsíční uzávěrky, roční uzávěrka, výroční zpráva, audit, daňová přiznání apod..
  • Zajištění celé agendy DPH v Česku a Německu.
  • Využití služeb účetního centra v Portugalsku (pět účetních z toho dva mluvící česky).
  • Využití podpory daňových poradců.
  • Příprava analýz a další ekonomické podpory a poradenství pro vedení.
  • V případě potřeby spolupráce v oblasti controllingu.

Požadujeme:

  • Mni. SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru.
  • Komunikační znalost AJ-podmínkou.
  • Analytické znalosti, umíte číst čísla, chuť se vzdělávat a učit.
  • Schopnost vybrat to podstatné ze záplavy čísel a formulace srozumitelného závěru.
  • Schopnost orientovat se v problémech podnikání v mezinárodním prostředí.
  • Zkušenosti ze spolupráce se zahraniční mateřskou společností (témata: transfer pricing, srážkové daně, advanced pricing agreement) - výhodou.
  • Komunikační dovednosti, organizace podřízených.
  • Zodpovědnost za dotažení pracovních úkolů do konce.
  • Odvaha pro investiční pobídky.

Nabízíme:

  • 5 týdnů placené dovolené.
  • Pružná pracovní doba (7,5hod/den).
  • Dotované závodní stravování.
  • Závodní lékař, zdravotní preventivní program.
  • Vzdělávací program, jazykové vzdělávání.
  • Roční bonus ve výši 0 - 150% měsíčního platu.
  • Sportovní a kulturní akce.
  • Karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem).