AD EMPLOYMENT s.r.o.

Disponent logistiky
Zvládnete udržovat dlouhodobě pozitivní vztah se zákazníkem a zodpovídat za plánování výroby? Chcete stabilní a dlouhodobou kariéru? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis. My se ozveme do 3 dnů.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za plánování výroby na předmontážích a výrobních linkách.
  • Odpovědnost za udržování skladových zásob v požadovaném množství.
  • Analýza skladových zásob a vyrovnává skladové odchylky.
  • Spolupráce se zákazníkem a dodavatelem.
  • Podíl na zeštíhlování výroby.
  • Tvorba reportů.

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Prokazatelné zkušenosti z automobilového průmyslu v oblasti dodavatelské logistiky.
  • Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint), pokročilá znalost SAP.
  • Německý a anglický jazyk na pokročilé úrovni (každodenní komunikace a reporting).
  • Schopnost samostatné práce, řešení problémů a rozhodování, flexibilita, orientace na zákazníka.
  • Aktivní přístup, komunikativnost, týmovost, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • 5 týdnů placené dovolené,
  • pružná pracovní doba,
  • dotované závodní stravování,
  • závodní lékař, zdravotní preventivní program,
  • vzdělávací program, jazykové vzdělávání,
  • sportovní a kulturní akce,
  • karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem).