UNIPROG SOLUTIONS, a.s.

Recepční/Administrativní podpora
Hledáme usměvavou a veselou slečnu k nám na recepci! :)

Náplň práce:

  • Komunikace s dodavateli/klienty společnosti
  • Podpora HR/Office Manažera, docházkový systém společnosti
  • Objednávání kancelářský potřeb, spotřebního zboží
  • Vyřizování příchozích telefonů do společnosti
  • Zajišťování dopravních a poštovních služeb
  • Administrativní podpora managementu společnosti - příprava jednacích místností
  • Příjem návštěv, evidence pohybu osob po společnosti
  • Organizace a vedení skladu kancelářských potřeb
  • Jiné činnosti podle pokynu nadřízeného

Očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Alespoň základní znalost AJ
  • Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC - zkušenost s kancelářskými prácemi
  • Zkušenosti z práce recepční výhodou
  • Samostatnost, příjemné vystupování
  • Spolehlivost
  • Chuť do práce
  • Loajálnost
  • Zodpovědnost
  • Komunikativnost
  • Týmový duch
  • Příjemné vystupování
  • Pozitivní přístup

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v zázemí rozvíjející se společnosti
  • Super benefity jako 25 dnů dovolené, zabezpečení pitného režimu, roční příspěvek na vzdělání, oddych a kulturu, stravenky, teambuildingy a jiné
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Vhodné pro studenty
  • Nástup: co nejdřív