Tipli s.r.o.

Marketing Specialist so slovenčinou
Pre internetový portál Tipli.sk, ktorý sa zameriava na výhodné online nakupovanie hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Marketing Specialist so slovenčinou.

Pomôžete nám pri zlepšovaní pozície na slovenskom trhu. Budeme radi, ak máte cit pre detail a skúsenosti s písaním. Pracovať budete v našich kanceláriách v Černé Labuti (Praha 1 – neďaleko metra Florenc a Nám. republiky). Práca je vhodná aj pre študenta, alebo absolventa VŠ.

Náplň práce

  •  príprava zadaní pre redaktorov a kontrola článkov
  •  spolupráca s tímom redaktorov
  •  komunikácia s potenciálnymi partnermi a zjednávanie spoluprác
  •  správa a optimalizácia marketingových kanálov - sociálne siete (hlavne Facebook a Instagram), content marketing a komunikácia na webe - vzájomná pomoc a spolupráca s celým marketingovým tímom
  •  monitoring trhu a analýza konkurencie
  •  pomoc s prípravou, testovaním a vyhodnocovaním online kampaní
  •  organizácia a zaistenie firemných prezentačných akcií (eventy a propagačné materiály)
  •  všetko potrebné vás naučíme

Ponúkame

  •  prácu na HPP/ŽL
  •  nástup možný ihneď
  •  flexibilná pracovná doba – po zapracovaní možnosť občasnej práce z domova
  •  práca v moderných kanceláriách v centre Prahy – 5 minút od zastávky Florenc
  •  mladý pracovný tím a uvoľnenú firemnú kultúru so stolným futbalom, dobrou kávou a firemnými raňajkami zdarma
  •  Multisport karta (príspevok na šport), firemný notebook aj na súkromné účely, teambuildingy a akcie
  •  prístup k vzdelávaniu - série školení od APEK (Asociace pro elektronickou komerci) od popredných odborníkov z online marketingu zdarma, firemná knižnica, online kurzy zdarma a zvyšovanie kvalifikácie

Čo požadujeme

  •  záujem o online marketing
  •  výborná slovenčina a písanie bez gramatických chýb
  •  cit pre detail - schopnosť skontrolovať a upraviť texty po gramatickej a štylistickej stránke
  •  základná znalosť HTML a Google Analytics nie je podmienkou
  •  záujem o online nakupovanie a prehľad v aktuálnych trendoch

Ak sme vás zaujali, napíšte nám o sebe pár viet a priložte svoje CV. Dostanete priestor pre kreatívnu, samostatnú prácu a vlastné nápady. Tešíme sa na vás!