Conectart s.r.o.

Máte zkušenosti z callcentra? Zkuste to s námi :-)
Máte zkušenosti z call centra? Pojďte to zkusit s námi! 🙂

CO VÁS ČEKÁ?

komunikace po telefonu
administrativní činnost
práce na již zavedených a úspěšných projektech
velký výběr projektů, na kterých se můžete realizovat
nabízíme prodejní i pasivní linku - záleží, co je Vám bližší

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

nadstandardní nástupní mzdu (25 000 Kč) a propracovaný systém provizí
5 týdnů dovolené
práce POUZE v pracovních dnech, mimo víkendy a svátky
stravenky v hodnotě 100 Kč s výrazným příspěvkem od zaměstnavatele
spolupráci na HPP, DPČ, DPP
příspěvek za doporučení kolegy až 12000,-
příspěvek na multisport kartu
možnost občasné práce z domova
sleva 10% u CK Fischer
příjemné pracovní prostředí

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT?

výborné komunikační dovednosti
příjemný hlasový projev bez logopedických vad
uživatelská znalost práce s PC

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

Těšíme se na Vaše CV a osobní pohovor.