Norman spol. s r.o.

Pracovník výroby zahradních krbů
Pracovník výroby zahradních krbů zodpovědný za výrobu betonových dílů, kompletaci a další doplňkové práce v zázemí rodinné firmy.

Společnost Norman s.r.o. je předním českým výrobcem zahradních krbů s více než 25-letou tradicí a rozšířenou sítí prodejců po celé ČR i Evropě. Pro naši společnost je důležitá kvalita a trvanlivost výrobků, proto je pro nás cílem právě stabilní zázemí výroby, kde tyto hodnoty vznikají.

PRACOVNÍK VÝROBY ZAHRADNÍCH KRBŮ

Praha, Veleň – dobrá dostupnost z metra Letňany

Náplň práce:

Výroba betonových dílů na základě stanoveného výrobního postupu
Příprava stavebních materiálů (výrobních směsí)
Práce ve skladu – příprava a balení zakázek

Požadavky:

Fyzická zdatnost (práce s těžšími břemeny) a manuální zručnost
Spolehlivost, samostatnost a pečlivost

Zkušenosti se zpracováním stavebních materiálů (beton, malty ad.) výhodou - nejsou nutné, postupně Vás zaškolíme

Nabízíme:

Stabilní zázemí rodinné firmy
Pracovní doba 7:00 - 15:30
Dobré platové ohodnocení + osobní ohodnocení za samostatnost a spolehlivost
Příspěvek na stravenky
Individuální přístup zaměstnavatele

Nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete emailem svůj životopis a kontakt: norman-cz@norman-cz.cz