VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

VÝVOJÁŘ APLIKACÍ – PROGRAMÁTOR
Hledáme vývojáře webových a mobilních aplikací do přátelského týmu schopných lidí, kteří rádi realizují nové a zajímavé projekty. Nabízíme práci na projektech vedených v duchu agilního řízení.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

* vývoj backendu a API pro webové aplikace na platformě Microsoft ASP.NET Core
* vývoj aplikací na cloudové platformě Microsoft Azure (PaaS)
* tvorba programátorské dokumentace

CO OČEKÁVÁME?

* VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru
* výbornou znalost problematiky vývoje webových aplikací na platformě Microsoft .NET (ASP.NET MVC, WebApi, ASP.NET Core…)
* výbornou znalost platformy Microsoft .NET (C# 6.0/7.0, LINQ, …)
* výbornou znalost návrhových vzorů OOP a moderního vývoje SW
* výhodou znalost návrhu a vývoje REST rozhraní pro webové aplikace
* výhodou znalost prostředí a technologií Microsoft Azure
* výhodou zkušenost s agilními metodami vývoje a řízení (DevOps, CI, CD,…)
* výhodou znalost .NET Core technologií
* znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace a specifikace
* zájem o další profesní rozvoj, ochota učit se nové technologie a postupy
schopnost práce v týmu

CO NABÍZÍME?

* práci na zajímavých a inovativních IT projektech, pestrost projektů díky vývoji software na zakázku i vývoji vlastních produktů
* spolupráci se špičkovými  IT odborníky a nadšenci
* stabilní práci pro jedničku na trhu ve zdravotním pojištění (máme 6 milionů klientů)
* příjemné pracovní prostředí
* za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
* 5 týdnů odpočinku na dovolené, stravenky
* další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
* služební notebook a telefon
* odborný rozvoj a vzdělávání
* učení se od profesionálů v oboru a rozšíření svých znalostí a dovedností v mnoha směrech
* adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

Doplňující informace

Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Těšíme se.