VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

PRÁVNÍK – LEGISLATIVEC
Skvělé místo pro zkušeného právníka nebo právničku, kterého/kterou zajímá oblast legislativní a všeobecně právní.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

* komplexní posuzování právních předpisů s dopady do systému veřejného zdravotního pojištění, analýza právního a skutkového stavu, zhodnocení nezbytnosti změny právního stavu, změny rozsahu právní regulace, souladu s dalšími právními předpisy, mezinárodními smlouvami a právem EU
* tvorba souhrnných stanovisek k materiálům legislativní povahy v průběhu legislativního procesu s dopady do systému veřejného zdravotního pojištění
* monitoring vývoje vnějšího prostředí
* výkladová stanoviska k aplikaci právních předpisů příslušné oblasti

CO OČEKÁVÁME?

* VŠ vzdělání – právnická fakulta
* znalost práva zdravotního pojištění, zdravotnického práva, správního práva, občanského práva
* znalost legislativního procesu
* analytické myšlení
* schopnost samostatné práce v malém kolektivu
* praxe na obdobné pozici výhodou

CO NABÍZÍME?

* získáte zkušenosti v oblasti legislativní zaměřené na zdravotní pojištění
* poznáte skvělé odborníky a budete mít možnost dále rozvíjet Vaši kariéru
* máme motivační systém odměňování
* budete mít 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc
* jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů

Doplňující informace

Neděláme rozdíly, proto je pozice vhodná také pro osoby se zdravotním postižením.

Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis.

Těšíme se.