Future Recruitment

Credit control manager
Pro našeho klienta, zahraniční obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici CREDIT CONTROL MANAGER.

CREDIT CONTROL MANAGER

Náplň práce:

- Vedení menšího týmu oddělení pohledávek

- Řízení procesu změny v oblasti řízení pohledávek

- Zodpovědnost za agendu správy pohledávek u zákazníků

- Vyhodnocení rizikovosti

- Jednání s příslušnými institucemi

- Podílení se na zpracování reportů a analýz

Požadujeme:

- VŠ vzdělání

- Minimálně 5 let praxe v oblasti pohledávek z obchodní firmy

- Velmi dobrý rozhled v právní a ekonomické oblasti

- Dobrá znalost SAP a MS Office včetně pokročilé znalosti Excelu

- ŘP sk. B

- Koncepční myšlení, samostatnost, spolehlivost. flexibilita

Nabízíme:

- Zázemí stabilní společnosti, centrála na Praze 9

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Notebook, mobilní telefon