B E K O Engineering, spol. s r.o.

System engineer/Elektrotechnik
Do našeho týmu přijmeme kolegu na pracovní pozici system engineer.

Náplň práce:

  • tvorba výkresové dokumentace
  • tvorba 3D modelů dle požadavků zákazníka
  • vedení týmu konstruktérů
  • přímá komunikace se zákazníkem
  • time a data management
  • odpovědnost za odvedenou práci a následná kontrola

Požadujeme:

  • odbornou znalost minimálně jednoho SW: Catia/NX/Inventor/Solidworks/Creo
  • úplné střední nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • kreativní konstruktér s týmovým duchem
  • minimální 5-letá praxe podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B

Uvítáme následující odborné dovednosti z těchto oblastí:

  • konstrukce plastových dílů, lisovacích nástrojů, vstřikovacích forem, montážních a svařovacích linek, jednoúčelových strojů

Nabízíme Vám:

  • práci pro renomované zákazníky
  • možnost práce v zahraničí
  • individuální finanční ohodnocení
  • odborný i pracovní růst
  • příjemné pracovní prostředí

Kontakt: Barbora Jehličková, jehlickova@beko-engineering.cz