Zásilkovna s.r.o.

Zástupce vedoucího směny - Praha. Ruzyně
Zásilkovna vznikla před 10 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU.

HLEDÁME NOVOU KOLEGYNI/KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU NA POZICI ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SMĚNY v Praze-Ruzyni.

Otevřete se novým zkušenostem.

Pracujte v přátelském kolektivu.

Náplň práce:

  • Kontrola kvality vykonané práce skladníků na směně a komunikace se skladníky
  • Manipulace se zásilkami k řešení
  • Zodpovědnost za přidělený úsek vedoucím směny
  • Zaškolování pracovníků
  • Dodržování předepsaných směn
  • 3 směnný provoz

Požadujeme:

  • plnoletost
  • samostatnost
  • týmového ducha
  • důslednost a svědomitost
  • příjemné vystupování

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP - plný úvazek
  • stravenky 100,-Kč na den (plně hrazené zaměstnavatelem)
  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • firemní akce
  • možnost kariérního růstu

Uvítáme:

praxi na obdobné pozici

Info:

pracoviště: Ruzyně - od září 2019
zaučení: Satalice, Praha 19

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.