Zásilkovna s.r.o.

Vedoucí směny skladu - Praha
Zásilkovna vznikla před 10 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU.

HLEDÁME NOVOU KOLEGYNI/KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU NA POZICI VEDOUCÍ SMĚNY SKLADU.

Otevřete se novým zkušenostem.

Pracujte v přátelském kolektivu.

Náplň práce:

  • řízení a organizace práce skladníků na směně
  • řešení denních provozních situací
  • zodpovědnost za včasnou expedici zásilek
  • komunikace se spolupracujícími odděleními
  • administrativní práce spojené s pozicí
  • zaškolování pracovníků
  • dodržování předepsaných směn

Požadujeme:

  • uživatelskou znalost MS office
  • rozvinuté organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • týmového ducha
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • min.odborné vyučení
  • plnoletost
  • příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • čistý trestní rejstřík

Uvítáme:

  • praxi na obdobné pozici

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP - plný úvazek
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • stravenky Kč 100 / den plně hrazené zaměstnavatelem
  • firemní akce
  • možnost kariérního růstu
  • pracovní doba : po-pá, směnný provoz
  • nástup ihned

Info:

pracoviště: Ruzyně nebo Satalice - uveďte prosím konkrétní depo

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.