VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

PRÁVNÍK – VEŘEJNÉ ZAKÁZKY
Skvělé místo pro právníka nebo právničku, kterého/kterou zajímá proces realizace veřejných zakázek od začátku až do konce. Hledáte-li práci, která má smysl, jste u nás vítáni. Lidé si u nás nejvíce cení stability, jistoty, pružné pracovní doby.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

* kompletní zajištění agendy související se zadáváním veřejných zakázek
administrace celého průběhu veřejné zakázky v elektronickém nástroji Tender arena
* příprava a připomínkování smluv
* aktivní účast v hodnoticích komisích
* komunikace s dodavateli v rámci procesu uzavírání smluv

CO OČEKÁVÁME?

* VŠ vzdělání – právnická fakulta
* znalost občanského zákoníku
* znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
* analytické myšlení
* komunikační schopnosti, odpovědnost, samostatnost
* praxe na obdobné pozici výhodou

CO NABÍZÍME?

* získáte zkušenosti v oblasti veřejných zakázek
* poznáte skvělé odborníky a budete mít možnost dále rozvíjet Vaši kariéru
* máme motivační systém odměňování
* budete mít 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc
* jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů

Doplňující informace

Nástup od 1. 9. 2019 nebo dohodou.

Pozici v tuto chvíli nabízíme jako zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou naší kolegyně.

Neděláme rozdíly, proto je pozice vhodná také pro osoby se zdravotním postižením.

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail ladislava.sebestova@vzp.cz .

Těšíme se.