Recepce showroom

Letní job ve virtuální realitě
Mladý tým, hledá posilu na léto. Chceš si vydělat zajímavý peníze, mít příjemné benefity a nenudit se v práci, tak to čti dál. Jsme mladá firma v oblasti erotiky, která rozšiřuje své řady na léto.

Mladý tým, hledá posilu na léto. Chceš si vydělat zajímavý peníze, mít příjemné benefity a nenudit se v práci, tak to čti dál. Jsme mladá firma v oblasti erotiky, která rozšiřuje své řady na léto. Brigáda vhodná nejen pro studenty, kteří chtějí proniknout do světa moderních technologií a virtuální reality.

Náplň práce

-vysedávání v teple kanceláři, přijímání rezervací, vyřizování telefonů a vše, co k tomu patří

- seznámení klienta se zážitkem a krátké proškolení, jak to chodí

- budeš hlídat, aby byla atrakce vždy připravena pro dalšího klienta a vše běželo, jak má

- budeš předávat nové nápady a zpětnou vazbu od klientů přímo vedení projektu - nápady na vylepšení jsou vítány

Požadujeme

znalost angličtiny na komunikativní úrovni

spolehlivost

Nabízíme

180,- čistého + dýška pro tebe

plánování směn, jak budeš potřebovat

benefity, které jinde nenajdeš

Přijď se ukázat a popovídat si o nové výzvě:-) Pošli životopis na info@naughtyharbor.cz