Leo Express Global a.s.

Manager pro B2B
Baví Vás obchod, rádi získáváte nové klienty a zároveň umíte dlouhodobě udržovat skvělé obchodní vztahy? Pokud Vás toto vystihuje, tak je tu pozice přesně pro Vás. Náš ideální kandidát kombinuje obchodní schopnosti a lásku k osobní dopravě.

Koho hledáme

Nadšeného profesionála z oblasti B2B, který se zajímá o osobní dopravu
Obchodníka, který dokáže podchytit obchodní příležitost, nebojí se akvizic a ví, jak budovat dlouhodobé vztahy s klienty.
Kolegu, který je schopen aktivně a samostatně rozvíjet obchod, ale zároveň mu nejsou cizí i jiné hodnoty jako přímé jednání, otevřenost a týmová spolupráce
Kandidáta, který má prokazatelné zkušenosti a výsledky z B2B obchodu

Co vás čeká

Správa věrnostního programu našich firemních zákazníků.
Podpora inovativních prodejních cest napříč celým trhem
Prodej reklamy v našich dopravních prostředcích, tištěných materiálech a online kanálech
Rozvíjení nových platforem prodeje a partnerství

Co můžeme nabídnout

Bezbřehý prostor pro tvé nápady a návrhy
Zajímavé finanční ohodnocení
Bezva kolektiv pozitivních lidí, se kterými se rozhodně nebudeš nudit
Plnou podporu kreativního myšlení a iniciativy
Jezdit vlaky Leo Express zdarma
Teambuildingové aktivity
A hlavně budovat službu, která má smysl!