Sittardia s.r.o.

REDAKTOR(KA) A PR
Pomozte nám naplnit náš web a sociální sítě

Náplň práce:

  • příprava obsahu pro nový web a jeho pravidelná aktualizace
  • psaní novinek, newsletterů, blogu, správa médií
  • vytváření obsahu pro sociální sítě, zejm. Linkedin a Facebook
  • dokumentace referencí - zajištění výroby, uchování a focení vzorků
  • koordinace focení a natáčení videí v místě instalací

Požadujeme:

  • výbornou znalost ČJ a AJ
  • schopnost psát - znalost různých stylů a slohových postupů
  • výborné organizační a plánovací dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • základní znalost focení nebo úpravy fotografií výhodou
  • vhodné pro studenty VŠ nebo rodiče na RD

Nabízíme:

  • zajímavou práci v reklamní agentuře, později i na celý úvazek
  • prostor pro seberealizaci
  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelné firemní akce
  • profesionální zázemí - grafici, tiskové technologie, fotoatelier
  • služební vůz pro pracovní cesty
  • teplé nápoje na pracovišti zdarma neomezeně