Marek Nejedlý

Business development manager pro jazykovou školu
- Jednání se zákazníky (telefonicky/e-mailem) – 95 % času - Vedení evidence o studentech – 5 % času

Náplň práce

Cílem je oslovit firmy, tak aby si objednali od naší jazykové školy Anglickyzarok pravidelnou výuku pro své zaměstnance.

Poslat předefinovaný e-mail do firmy, po třech dnech telefonicky kontaktovat. Nerozhodnuté přesvědčit o kvalitách naší výuky a potřebě výuka angličtiny pro jejich zaměstnance.

Předání kontaktu a detailů o firmě provoznímu manažerovi.

Nabízíme:

Flexibilní pracovní doba (každý den si můžete vyhradit čas na práci dle Vašich potřeb)
Fixní mzda 100 Kč/60 minut
Odměna 500 Kč za nový kontrakt
Unikátní přátelské prostřední start-upu
Dlouhodobá spolupráce
Práce vhodná pro studenty, maminky na mateřské, seniory, doplněk k full-time zaměstnání

Požadujeme

Výborné komunikační schopnosti v českém jazyce
Vysoká úroveň zodpovědnosti
Přátelské jednání a vystupování vůči zákazníkům i zaměstnancům
Pečlivost