Zásilkovna s.r.o.

Pracovník reklamačního oddělení - Hradec Králové
Zásilkovna vznikla před 10 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU.

STAŇTE SE KOLEGOU V SUPER COOL TÝMU, DÍKY KTERÉMU JSOU NAŠI ZÁKAZNICI SPOKOJENÍ!

Náplň práce:

  • řešení nestandardních zásilek do zahraniční - ztráty, vratky, úpravy a doplňování informací
  • administrativní podpora oddělení
  • aktivní komunikace s ostatními odděleními
  • plnění dalších souvisejících operativních úkolů

Požadujeme:

  • asertivitu a rozhodnost
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a důslednost
  • schopnost samostatné práce
  • komunikativnost
  • schopnost orientovat se v množství dat a informací
  • základní znalost MS Office
  • trestní bezúhonnost
  • anglický jazyk, další jazyky výhodou

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • pružnou pracovní dobu
  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • nástup ihned
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.