Pavlína Coufalová

Zkušený CNC Programátor/Technolog
Hledáme samostatného a zkušeného pracovníka, schopného kolegům u strojů předávat zkušenosti a mít autoritu, ale zároveň být schopen vyslechnout a respektovat jejich názor a navzájem spolupracovat.

Firma zabývající se přesným strojírenstvím se zaměřením na výrobu komponent pro letecký průmysl, energetiku, sklářský průmysl i další odvětví, navíc disponující nejmodernější technologií v oblasti kovoobrábění, hledá posilu do svého týmu na pozici:

CNC Programátor/Technolog

POŽADAVKY

SŠ/VŠ strojírenského směru
Praxe na RELEVANTNÍ pozici v oboru přesného strojírenství
Znalosti o konvenčním a CNC obrábění kovů
Znalost programování CNC strojů
Znalost technologií zpracování kovů
Schopnost samostatně navrhovat technologická řešení ve výrobě
Znalost anglického jazyka velkou výhodou, v této pozici budete komunikovat se zahraničními dodavateli

NÁPLŇ PRÁCE

Vytváření a odladění technologických postupů na základě výkresů od zákazníka pro kusovou a malosériovou výrobu, výběr vhodných řezných nástrojů
Konstrukce a tvorba 3D modelů v Autodesk Inventor
Tvorba CNC programů v GibbsCam, vytvářeni drah a generování programů pro CNC stroje s řídícími systémy Mazatrol a Siemens.
Určování norem spotřeby práce a příprava podkladů pro cenové kalkulace
Odborný dohled přímo ve výrobě při prvních sériích a při výrobě vzorků
Úzká vzájemná spolupráce s obráběči
Návrhy oprav neshodných výrobků
Spolupráce s ostatními odděleními (obchod, výroba, kvalita)
Spolupráce a komunikace s dodavateli nástrojů, SW, včetně zahraničních

NABÍZÍME

Nadstandardní finanční ohodnocení
Penzijní připojištění
Individuální přístup k Vaší práci a podporu vedení
Profesní vzdělávání a rozvoj
Smlouva na dobu neurčitou a další
Mobilní telefon a notebook
Práce u prosperující a stabilní společnosti s místem výkonu práce Kyjov.