B E K O Engineering, spol. s r.o.

System support/ system tester
Do našich týmů po celé ČR hledáme nadšené kolegy, kteří se zajímají o automobilový průmysl, mají chuť pracovat s těmi nejmodernějšími technologiemi a cestování pro ně není překážkou, ale naopak výhodou.

Náplň práce:

- podílení se na projektech ve vývoji v automobilovém průmyslu

- testování a provádění testovacích jízd

- analýza chyb a návrh nápravných opatření

- vytváření testovacích reportů

- komunikace s dodavateli i zákazníky

Požadavky:

- úplné střední vzdělání elektronického/elektrotechnického směru

- platná Vyhláška 50 výhodou

- mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka

- technické a logické myšlení

- zájem o v automobily

- ochota učit ne novým věcem a stále na sobě pracovat

- flexibilita

Nabízíme Vám:

- možnost služebních cest do zahraničí

- individuální finanční ohodnocení

- odborný i pracovní růst (pravidelnáškolení, semináře)

- příjemné pracovní prostředí

- firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, stravenky, flexipasy, jazykové kurzy, teambuildingy …)

- místo výkonu práce Praha/Mladá Boleslav/Liberec