Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.

IT Vývojář
Baví Vás programování a počítače jsou vašim koníčkem? Jste po škole, nebo máte pracovní zkušenosti a chcete je uplatnit v rozvíjející se mezinárodní společnosti? Pokud ano, rádi Vás přivítáme do našeho týmu! Pozice je vhodná i pro absolventa.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vývoj a údržba interních systémů a aplikací
  • Kontrola a správa chyb IS
  • Uživatelská podpora systémů
  • Průběžné zlepšování metod předcházejícím chybám
  • Zlepšování bezpečnosti
  • Reportování

POŽADUJEME:

  • Znalost C#, SQL, ASP.NET
  • Výhodou znalost Java, Unix/Linux
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Vhodné i pro cílevědomého absolventa

NABÍZÍME:

  • Možnost uplatnit své odborné znalosti a získat profesní zkušenosti
  • Různorodou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu
  • Až 4 krát v roce vyplácení nadstandardního bonusu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 100% příspěvek na hromadnou dopravu do zaměstnání
  • Výrazný příspěvek na stravování, výběr z 8 jídel včetně Korejských specialit
  • Další zajímavé benefity

Zaujala Vás daná pozice? Svůj životopis zašlete v českém i anglickém jazyce.​

Vámi zaslané osobní údaje budou zpracovány pro účely tohoto výběrového řízení. Bližší informace naleznete na stránkách www.glovis.cz v záložce Zpracování osobních údajů.