WOOD & Company Financial Services, a.s.

PART-TIME RECEPČNÍ (vhodné pro studenty)
Do našeho týmu hledáme milou a usměvavou posilu na částečný úvazek, naši pravou ruku, která nám pomůže s plynulým chodem recepce a podporou našich klientů, manažerů i zaměstnanců tak, aby nic nepostrádali, cítili se u nás příjemně.

Co Tě konkrétně čeká?
...především rozmanitá pracovní náplň, při které se nudit nebudeš, vyzkoušíš si např.:

  • zajišťování chodu recepce (vítání hostů, občerstvení, telefonní hovory, vyřizování pošty)
  • správa zasedacích místnosti, organizace konferenčních hovorů přes interní aplikaci
  • rezervace hotelů, letenek a další souvisejících požadavků na služební cestu
  • vedení poklady a její zúčtování (v ExpensePoint)
  • komunikace s dodavateli - objednávky zboží/služeb (kancelářské potřeby, kurýrní služby, taxi)
  • komunikace se správou a techniky budovy (parkování, cvičná evakuace, údržba a opravy kancelářských prostor)
  • poskytovat podporu při nástupu nového zaměstnance (BOZP, vizitky, vstupní karty, aktualizace seznamů atd.)
  • poskytovat ad hoc asistenci a administrativní podporu

Co od Tebe očekáváme?
Pokud máš předchozí zkušenost z recepce bude to pro Tebe výhoda, protože už víš, jak to na takové recepci chodí. Pokud zkušenosti nemáš, není potřeba se ničeho bát, jelikož Tě kolegyně z recepce rády ve všem zaškolí. Důležité pro nás je, aby Tě práce na recepci bavila. Dále je důležité aby Tě bavila práce s lidmi a neměl/a si strach mluvit anglicky, neboť většina našich klientů jsou cizinci.

Mimo jiné oceníme:

  • komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace s cizinci na denní bázi)
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a časovou flexibilitu (možnost zastoupit kolegyně v době nemoci, dovolené apod.)
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office)

My ti na oplátku nabídneme:

  • práci v moderních kancelářích v centru Prahy (Palladium)
  • částečný pracovní úvazek na dobu neurčitou (DPP, DPČ) – práce 2-3 dny v týdnu (v ideálním rozložení PO-ST nebo ČT-PÁ, protože návaznost práce je důležitá)
  • možnost domluvit se na pracovních směnách (u nás máme ranní směnu od 8-17:00 či odpolední směna od 10-19:00)
  • možnost dlouhodobé spolupráce (vhodné pro studenty, kteří chtějí získat pracovní zkušenosti)
  • benefity - fitness benefit (Multisport karta), lekce jógy
  • možný den nástupu: ihned nebo dohodou