Future Recruitment

Hlavní účetní
Pro našeho váženého klienta hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Hlavní účetní.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení účetnictví pro 5 entit dle českých účetních standardů,( výhodou IFRS, US GAAP)
  • Zpracování KH a SH
  • Zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO a ostatních daní)
  • Vedení skladové evidence, inventurní soupisy
  • Příprava a zpracování závěrek, výkazů  a příloh k účetní závěrce, konsolidace účetních závěrek
  • Komunikace s auditory, FÚ a dalšími externími subjekty
  • Vedení menšího týmu
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Min. 5 let praxe na obdobné pozici
  • Výborná znalost českých účetních standardů, IFRS, US GAAP
  • Výborná orientace v daňové problematice
  • Znalost MS Office – především MS Excel, SAP
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost
  • Zkušenosti s vedením malého týmu
  • Aktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní benefity (Multisport karta)
  • Jazykové kurzy a možnost dalšího vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu a možnost homeoffice
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Nástup ihned

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi Váš životopis a domluvíme se na dalším postupu. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.