Com - Pakt Energy, a.s.

Referent Inženýrské činnosti
Referent inženýrské činnosti je důležitý specialista, který tvoří tým s projektantem. Jedná s úřady a vlastníky pozemků.Je to ideální zaměstnání pro ty, kteří hledají různorodou práci v administrativě.

Referent inženýrské činnostije důležitý specialista, který tvoří tým s projektantem. Jedná s úřady a vlastníky pozemků. Výstupy jeho práce, jsou důležitou součástí projektu. Je to ideální zaměstnání pro ty, kteří hledají různorodou práci, komunikují efektivně, baví jeadministrativa a zároveň mají rádi volnost. Patříte k takovým lidem, ale nemáte potřebné zkušenosti? Nevadí. Máme vypracovaný program, kde Vás vše naučíme.

Jsme pevně zavedená společnost v oblasti energetiky. Máme tradici, pevné místo na trhu a stabilní klientelu. V naší práci se řídíme zejména následujícími hodnotami:

  • Práce nám musí přinášet radost.
  • Naše práce musí být smysluplná.
  • Za naši práci musíme dostat zaplaceno.

Rosteme a proto hledáme posilu do našeho Oddělení inženýrské činnosti.

Vaše náplň práce bude: komunikace s orgány státní správy, vlastníky pozemků a spolupráce s projektantem. Poznáte oblast stavebního řízení, naučíte se orientaci mezi důležitými úřady a osvojíte si projektové vedení zakázek.

Hledáme: Příjemného komunikativního člověka, se smyslem pro organizaci práce. Min. SŠ vzdělání a zkušenost v administrativě vnímáme jako výhodu. Je potřeba: znalost práce na PC (především MS excel, Word), chuť učit se a být dobrým týmovým hráčem..

Osobní předpoklady: Schopnost konstruktivně řešit problémy, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a orientace na detail.

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Kartu Multisport
  • Teambuildingové akce
  • Možnost vzdělávání a seberealizace
  • Možnost využít interního kouče
  • Možnost profesního růstu

S kým budete pracovat?

Naše oddělení čítá 4 lidi, které baví dobrá spolupráce. Ve firmě vládne přátelská atmosféra s důrazem na stabilitu, jistotu a profesionalitu. Místo výkonu práce se nachází v sídle firmy.

Nástup ihned/dohodou.

Pokud Vás nabídka zaujala, odpovězte na tento inzerát.