APLA Jižní Čechy, z.ú.
 
 
 
 
Poradce rané péče
Přímá práce s dětmi s autismem, jejich rodiči a blízkými (nácviky, konzultace) a to, jak na našem pracovišti (ČB či Tábor), tak terénně (v místě bydliště našich rodin – celý JčK). VŠ či VOŠ (spec./soc.pedagika; soc.prac.) a alespoň 2 roky praxe.

HLEDÁME PORADCE RANÉ PÉČE PRO RODINY S MALÝMI DĚTMI S AUTISMEM

Jsme přátelská organizace plná skvělých lidí, skrze které pomáháme lidem s autismem a jejich rodinám po celých jižních Čechách již 12 let.

Dětí a rodin v nesnázích však stále přibývá a my potřebujeme posílit náš tým  - PŘIDEJ SE K NÁM!

 TOP důvody proč se k nám přidat:

1) KOLEKTIV - od začátku tě podpoří parta zkušených a usměvavých kolegyň (provzděláme tě a pomůžeme nejen v začátcích, protože v každé práci je to nové)

2) ZÁZEMÍ - máš již postavenou administrativní opěrnou zeď (můžeš se soustředit na práci s klienty, protože dostaneš kompletní technické zázemí a nezbytnou byrokracii vykoná jiný expert)

3) VOLNOST - můžeš si uspořádat pracovní čas a být ve své práci kreativní, protože pak se stává celý proces pomoci druhým smysluplný

a další:

- můžeš pracovat z Tábora či Českých Budějovic
- vzdělávání (jsme odborníci specialisté ve své profesi a nebylo to ze dne na den, museli jsme se učit a vzdělávat se – stejnou šanci nabízíme tobě!)
- homeoffice (když děti stůňou nebo se necítíš být fit ty sám…)
- zkrácené úvazky
- pružnější pracovní doba 
- v klidu mzda (uživíš sebe i rodinu a ani moře či hor se nemusíš vzdát)
- jsme baby friendly (stejně tak i tvůj čtyřnohý mazlík nám tu nevadí)

Jaká práce na tebe čeká?

Kreativní, smysluplná, odborná, pomáhající a náročná. Přímá práce s dětmi s autismem, jejich rodiči a blízkými (nácviky, konzultace) a to, jak na našem pracovišti (ČB či Tábor), tak terénně (v místě bydliště našich rodin – celý JčK). Budeš v úzké spolupráci s kolegy v týmu; účastnit se vzdělávacích akcí a supervizí a pomáhat vytvářet nové metodiky pro práci s lidmi s autismem.

A jak si tě představujeme

Vzhledem ke specifičnosti problematiky PAS již potřebujeme, abys měl VŠ či VOŠ (spec./soc.pedagika; soc.prac.) a alespoň 2 roky souvislou praxi s přímou prací s dětmi se znevýhodněním. Budeš potřebovat řidičský průkaz B a umět pracovat na PC. Chceme člověka, který se nebojí práce, zodpovědnosti, je pečlivý, přátelský, empatický a ochotný dále růst a vzdělávat se – NAŠEL či NAŠLA SES?!

Pak se těšíme na tvé CV a motivační dopis. To pošli sem: schillingova@aplajc.cz