B E K O Engineering, spol. s r.o.

System support / System tester
Náplň práce: - podílení se na projektech ve vývoji v automobilovém průmyslu - testování a provádění testovacích jízd - analýza chyb a návrh nápravných opatření - vytváření testovacích reportů - komunikace s dodavateli i zákazníky

Požadavky:

  • úplné střední vzdělání elektronického/elektrotechnického směru
  • platná Vyhláška 50 výhodou
  • mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • technické a logické myšlení
  • zájem o v automobily
  • ochota učit ne novým věcem a stále na sobě pracovat
  • flexibilita

Nabízíme Vám:

  • možnost služebních cest do zahraničí
  • individuální finanční ohodnocení
  • odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, stravenky, flexipasy, jazykové kurzy, teambuildingy …)
  • místo výkonu práce Praha/Mladá Boleslav/Liberec

Kontakt: Barbora Jehličková, jehlickova@beko-engineering.cz