IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.

Specialista logistiky Ostrava
Jsme česká kurýrní společnost a přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naše pobočky po celé ČR hledáme nového kolegu na pozici specialisty logistiky.

Náplň práce:

práce na našich regionálních pobočkách je velice rozmanitá a kreativní, v zásadě každý den jiná

mezi tvé úkoly bude např. patřit spolupráce s kolegy na skladě, spolupracujícími dopravci i kurýry

budeš reagovat na aktuální situaci a požadavky v rozvozu

nemine tě ani samostatná práce kurýra kombinovaná s prací skladníka

Požadujeme:

svědomitost, spolehlivost a pracovitost

schopnost komunikovat se zákazníky i s kolegy

trestní bezúhonnost

časovou flexibilitu

dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu

práce je fyzicky náročná

pozice je vhodná spíše pro muže

Nabízíme:

nabízíme výdělek až 25 000 Kč

práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr

motivační finanční ohodnocení (fixní a výkonová složka)

nástup možný ihned