Agentura Top Talent

Technical Sales Support Engineer
- Osobní, telefonická i e-mailová podpora zákazníků pro správnou integraci a programování robotů, - podpora obchodního týmu při jednáních v technických otázkách a specifikaci robotů,

Náplň práce

  •     Osobní, telefonická i e-mailová podpora zákazníků pro správnou integraci a programování robotů,
  •     podpora obchodního týmu při jednáních v technických otázkách a specifikaci robotů,
  •     návrhy konceptu pracoviště s ohledem na související technologie, bezpečnostní prvky a další periferie,
  •     vedení školicích kurzů pro zákazníky v našich tréninkových centrech,
  •     přípravy 3D studií proveditelnosti a reálných aplikačních testů,

  Požadujeme

  • vzdělání elektrotechnické nebo strojírenské
  •  práce s roboty je na každodenní bázi
  • technické myšlení
  • plynulá komunikace v anglikcém jazyce
  •     výhodou Vám bude předchozí praxe v oblasti automatizace, znalost strojírenství (CAD design) nebo znalost čtení elektro schémat a vyhláška 50 §6.

Nabízíme

týden dovolené navíc
sick days
home office
jazykové a vzdělávací kurzy
firemní akce a benefity
kariérní růst