Future Recruitment

Office manažer/ zkrácený úvazek
Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici office manažer. Práce na zkrácený úvazek

Asistent/asistentka - zkrácený úvazekPRO NAŠEHO KLIENTA HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA/KANDIDÁTKU.

Náš významný klient pro svoji pražskou kancelář hledá kolegu/kolegyni na pozici Asistenta/asistentky na zkrácený úvazek.

Studujete nebo jste rodič na RD? Pak hledáme možná Vás. Asistent či asistentka na zkrácený úvazek - pracovní dobu si určujete sám/sama.

Náplň práce:
- denní kontrola dat marketingového systému
- zadávání dat do interního systému a databáze klientů
- kontrola dat
- zodpovědnost za chod kanceláře
- administrativní podpora vedoucího kanceláře
- zajišťování občerstvení a kancelářského zboží
- péče o návštěvy, příprava zasedací místnosti

Co od Vás požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- zaměření na detail
- uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
- možnost úvazku dle Vašich možnosti - práce pro rodiče na RD, studenty
- kancelář v širším centru Prahy
- atmosféru rodinné firmy s přátelským přístupem