ENDORFIN WORLD s.r.o.

Event Sales Manager
Do našeho týmu hledáme parťáka pro eventové prostory ve 3 podnicích: Endorfin (Vršovice), Etnosvět Events (Nové Město) a nově vznikající Spojka Events (Karlín)

Co budete dělat?
- aktivní akvizice nových klientů a vyhledávání obchodních příležitostí pro pronájem všech 3 prostor
- organizování a vedení obchodních schůzek
- vedení prohlídek jednotlivých prostorů
- aktivní vyhledávání a účast na networkingových akcích
- navazování a upevňovaní vztahů s klienty
- vyhledávání nových portálů a prodejních kanálů
- vyhotovování nabídek a kalkulací pro nové klienty
- aktivní práce s CRM systémem
- pravidelný reporting svých činností

Nabízíme
- zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci
- motivující platové ohodnocení (základ + bonusy dle výkonu, odhadem 40 - 65 000 Kč v hrubém)
- příjemné pracovní prostředí v designových prostorech
- zaměstnanecký slevový program
- možnost kariérního růstu

Požadujeme
- reprezentativní vzhled a příjemné, energické vystupování
- samostatnost a zodpovědnost
- předchozí obchodní zkušenosti s prokazatelnými výsledky
- předchozí zkušenosti s event managementem
- všeobecný rozhled
- pokročilé komunikační dovednosti
- organizační schopnosti
- český a anglický jazyk slovem i písmem