ENDORFIN WORLD s.r.o.

Event Sales Executive
Do našeho týmu hledáme parťáka pro eventové prostory ve 3 podnicích: Endorfin (Vršovice), Etnosvět Events (Nové Město) a nově vznikající Spojka Events (Karlín)

Co budete dělat?
- zpracovávání příchozích poptávek pro 3 různé eventové prostory
- vyhotovování nabídek a kalkulací pro klienty
- vedení prohlídek jednotlivých prostorů
- aktivní vyhledávání možností pro cross-selling
- uzavírání smluv
- práce s CRM systémem
- pravidelný reporting svých činností

Nabízíme
- zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci
- motivující platové ohodnocení (základ + bonusy dle výkonu, odhadem 33 500 - 50 000 Kč v hrubém)
- příjemné pracovní prostředí v designových prostorech
- zaměstnanecký slevový program
- možnost kariérního růstu

Požadujeme
- reprezentativní vzhled a příjemné, energické vystupování
- samostatnost a zodpovědnost
- předchozí zkušenosti s event managementem podmínkou
- komunikační dovednosti
- organizační schopnosti
- český a anglický jazyk slovem i písmem