Invia.cz, a.s.
 
 
 
 
PRODEJCE ZÁJEZDŮ - Ostrava
Každý „džob“ má něco do sebe a proto si vybíráme práci, která je našim srdcím blízká, aby nás tato práce bavila! Vždyť v ní také trávíme většinu života!

Hledáme novou posilu do prodejního týmu zájezdářů! Budete hledat klientům dovolené podle jejich představ. Koho z Vás táhne srdce tímto směrem? Zajímá Vás, co by Vás čekalo na této pozici? Podívejme se na zaměstnání v Invia reálným pohledem!

 

Kdo jsme?

Invia. cz, a.s. je největší internetová cestovní agentura v České republice a autorizovaný prodejce zájezdů více než 300 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu.

 

Koho hledáme?

• Komunikativního člověka, který se rád vyškolí na vše, co bude pro práci potřebovat
• Jsme internetová cestovní agentura, takže pracujeme online! Nebojíte se tedy telefonické komunikace s klienty a cestovními kancelářemi! (Poznámka: klienti si vždy poptávají zájezdy sami, zpracováváte pouze příchozí objednávky)
• Máte cíl být nejlepší a vydělat si co nejvíce, takže budete poslouchat rady teamleadera a lektorů a budete trpěliví v cestě za úspěchem!

 

Co nabízíme?

• Cestovní ruch stále vzkvétá a klienti celoročně cestují, takže Vám nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Jedná se o prodejní pozici, takže nabízíme plat dle Vašeho výkonu, tzn. fixní mzda + motivační odměňovací systém) – průměrná mzda se na začátku pohybuje v horizontu 22 000 – 30 000 Kč.
• Stravenky 100 Kč, placené Relax days, Multisport karta, možnost občasného home office, široká škála dalších benefitů
• Pro milovníky cestování: slevy na zájezdy, infocesty všude po světě!

Ve světě Invia je možné vše! Nevěříte? Přesvědčte se sami!
https://www.invia.cz/o-invia/kariera/nase-oddeleni/prodejni-oddeleni/

 

Budeme se těšit na pohovoru!

HR tým Invia
#VerZeMuzes #UseYourPassion #InviaKariera