SaS Investment s.r.o.

Kuchař / Pomocný kuchař / Sushi kuchař
Do našeho týmu hledáme na pozici kuchaře spolehlivého a zodpovědného kolegu/kolegyni, pro které je vaření koníčkem i zábavou, který se nebojí ani práce, ani odpovědnosti a ani výzev! Praxe v oboru je samozřejmě výhodou, ale ne podmínkou.

Jaká je náplň práce?

  • příprava pokrmů a asijských specialit
  • příprava pokrmů studené a teplé kuchyně
  • spolupráce s ostatními kolegy v kuchyni
  • výpomocné práce dle potřeby

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení - až 130 Kč/hod !
  • práci ve 12 hod režimu, krátký / dlouhý týden
  • příspěvek na stravování
  • možnost přesčasů
  • širokou škálu benefitů (zaměstnanecká sleva, příspěvky, odměny, pracovní oděv...)
  • možnost týdenních záloh
  •  možnost ubytování
  • pracovní poměr formou HPP, DPP
  • přiděleného koordinátora, který vás provede celým náborovým procesem a bude vám neustále k dispozici

Co od vás požadujeme?

  • pracovitost a spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat ve 12 hod režimu
  • týmovou práci