SaS Investment s.r.o.

KONTROLOR / KA KVALITY, VÝSTUPNÍ KONTROLA
Pro našeho významného klienta hledáme nové posily do týmu na pozici Kontrolor / ka kvality. Pozor – počet míst je omezený !

Jaká je náplň práce ?

  • Výstupní kontrola vyrobených VZV vozíků
  • Kontrola pomocí měřícího přístroje
  • Identifikace možného nedostatku vysokozdvižných vozíků
  • Kontrola vizuální, měřící – exteriér, interiér
  • Práce s PC

Co nabízíme ?

  • Mzda 120 Kč/hod čistého !
  • Příplatky, bonusy, prémie, příspěvky
  • Možnost přesčasů
  • Možnost týdenních záloh
  • Zdarma školení
  • Dlouhodobé zaměstnání u stabilní společnosti - HPP
  • Možnost zajištěného ubytování
  • Práce na dvou a třísměnný provoz
  • Přidělení koordinátor, která vám bude neustále k dispozici
  • Nástup možný ihned

Co od vás očekáváme ?

  • Samostatnost, odpovědnost, pečlivost
  • mít dobrý zrak !
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Praxi ve výrobě

Pravidelné pracoviště a místo výkonu práce : Ostrov u Stříbra (okres Tachov)

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na email sasinvestment@email.cz a nebo nás kontaktujte na tel.:+ 420 731 443 933 (VIBER, WHATSAPP)