Future Recruitment

Asistent/asistentka generální ředitelky
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici asistenta/asistentky.

Náplň práce

  • zodpovědnost za samostatné vedení kanceláře GŘ
  • organizace porad, zajištění podkladů, pořizování a evidence zápisů, kontrola plnění delegovaných úloh
  • organizace tuzemských i zahraničních služebních cest

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • Znalost AJ min. úroveň B2 – písemná i mluvená forma
  • zkušenosti na pozici asistentky vedení  velkou výhodou, ale ne nutností
  • příjemný vzhled, profesionální vystupování, praxe v oboru
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost, preciznost, časová flexibilita
  • bezúhonnost
  • ŘP B – aktivní řidič
  • nekuřák

nástup: možný ihned nebo dle dohody
místo výkonu práce: Praha 8

Nabízíme

  • pestrou práci v mezinárodní společnosti
  • každodenní využití AJ
  • práci v mladé, dynamické firmě
  • slevy na sport, kulturu, dovolenou
  • firemní benefity