Conectart s.r.o.

VYDĚLEJTE SI Z DOMOVA AŽ 60 000 KČ
Chcete pracovat z domova? Máte zkušenosti z Call Centra a jste obchodník tělem i duší? Máte za sebou prokazatelné výsledky? Nebaví Vás každý den docházet do kanceláře, a přesto hledáte práci na plný úvazek? Možná hledáme Vás! Neváhejte a zašlete CV.

Co Vás čeká?

Telefonický kontakt se zákazníky, kontaktování předem domluvených zákazníků
Administrativa spojená s vyřizováním zákaznických požadavků
Práce na úspěšném projektu společnosti MND

Co od Vás očekáváme?

Zkušenosti z call centra podmínkou
Jste prodejce, který má již zkušenosti a ví, jak zákazníky zaujmout
Telefonického kontaktu se nebojíte
Máte příjemný hlasový projev bez logopedických vad
Umíte pracovat samostatně a spolehlivě
Máte chuť učit se novým věcem
Máte vlastní PC a připojení k internetu

Co Vám nabízíme?

Propracovaný systém provizí
Nadprůměrnou nástupní mzdu
Práci odkudkoliv z ČR (nutnost 1x měsíčně dojet na centrálu do Prahy)
Důkladné zaškolení, které Vám pomůže k těm nejlepším výsledkům
Plnohodnotné zaměstnání z domova