TAWAN s.r.o.

OBCHODNÍK / ACCOUNT – wellness – TAWAN s.r.o.
Do našeho týmu, největší sítě prémiových salonů thajských masáží pod značkou TAWAN, hledáme aktivního nápaditého a milého obchodníka/ici. Nemusíte mít zkušenost s obchodem nebo masážemi. To základní vás naučíme a společně vytvoříme ideální model...

Do našeho týmu, největší sítě prémiových salonů thajských masáží pod značkou TAWAN, hledáme aktivního nápaditého a milého obchodníka/ici. Nemusíte mít zkušenost s obchodem nebo masážemi. To základní vás naučíme a společně vytvoříme ideální model oslovení nových i minulých klientů. Poznávejte zajímavé klienty, příjemné prostředí a společně s námi tvořte svět milejších, fyzicky i duševně odpočinutých a spokojených lidí.

Co Vás u nás čeká?

Sestavíte si své portfolio kontaktováním nových i dřívějších klientů
Vše o nás Vás naučíme, ale necháme volnost ve strategii oslovení klientů
Obchodovat budete po telefonu, emailu a později i na schůzkách, nejsme žádné callcentrum
Samostatně si budete organizovat práci a rozvrhovat čas

Takto si Vás představujeme:

Jste komunikativní člověk a máte příjemné vystupování
Chcete přímo ovlivňovat výsledky své práce a umíte si ji organizovat
Máte potřebu učit se nové věci. Pokud máte již s obchodem zkušenosti, je to výhoda
Nemusíte umět cizí jazyky. Jazyky potřeba jen tehdy, pokud chcete oslovovat zahraniční klienty
Jste pozitivní – úsměv je v telefonu slyšet!
Pracujeme s PC a Google apps, počítač je pro Vás pomocník, ne překážka

Najdete u nás:

Fixní plat doplněný o provizní složku, která nemá limity
Skvělý tým, který přiroste k srdci a pomůže, když bude potřeba
Masáže a beauty služby zdarma
Homeoffice
Pracovní poměr na dobu neurčitou s možností okamžitého nástupu

Pracovní náplň:

První fáze:

Seznámení se základními postupy a principy společnosti
Základní standardy pro komunikaci s klienty
Seznámení se s nabídkou a službami
Základní návyky a styl komunikace
Back office

Druhá fáze

První samostatné oslovování klientů a komunikace
Orientace v produktovém portfoliu

V případě zájmu o danou pozici zašlete svůj životopis na email votruba@tawan.cz.