Mgr. Petr Kmošek

Frézař/Soustružník CNC
Nabízíme přesné třískové obrábění rotačních a nerotačních dílů růžných typů materiálů včetně speciálních technických plastů a kovových slitin.

Náplň práce:

Kusová a malosériová výroba dílů dle výkresové dokumentace pro naše zákazníky z farmaceutického, elektrotechnického a textilního průmyslu. Vaší zodpovědností bude seřízení a následná výroba dílů, včetně jejich kontroly. Budete se také podílet na přípravě technologie obrábění, ať už vytvářením programu přímo na CNC a nebo spoluprací s CAM programátorem. Pokud Váš zájem bude skutečný, můžete se seznámit i se seřizováním robotů od firmy Fanuc.

Na čem a kde budete pracovat:

Na strojích od firmy DMG MORI - MillTap 700, NLX 2000, NZ 2000
A strojích českých výrobců - Tajmac ZPS horizontální frézka H40, MCV 750
V kolektivu složeném ze zkušených odborníků
V rodinné firmě, která využívá technologie daleko větších společností

Požadavky:

minimálně výuční list ve strojírenském oboru
Praxe a znalost systému MAPPS, HEIDENHAIN, SINUMERIK 840 velice vítána, ne však podmínkou
Znalost čtení technické dokumentace
Manuální zručnost
Pečlivost
Základní znalost práce s PC
Ochota spolupracovat v kolektivu
Zájem podílet se vlastními výsledky na svém ohodnocení

Nabízíme:

Mzdové ohodnocení v rozmezí 25 000 - 40 000 Kč
Půlroční odměny z prosperity firmy
Plně hrazené přesčasy včetně příplatků
5 týdnů dovolené
Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
Příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce
Příspěvek na stravování
Příspěvek na dopravu (od 30 km)
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Práce ve dvousměnném provozu

V případě vašeho zájmu o naši pozici nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaše reakce.

Kontakt:

Mgr. Petr Kmošek - HR Interim Manager
Tel: +420 605 733 267 | Email: info@kmosek.com