Mgr. Petr Kmošek

Skladník/přípravář
Nabízíme přesné třískové obrábění rotačních a nerotačních dílů růžných typů materiálů včetně speciálních technických plastů a kovových slitin.

Náplň práce:

Vaší zodpovědností bude vést celé skladové hospodářství firmy. Budete přebírat, značit, evidovat materiál od dodavatelů a následně dle plánu výroby materiál řezat a vychystávat. Budete důležitou součástí na začátku celého procesu výroby.

Kde budete pracovat:

V kolektivu složeném ze zkušených odborníků
V rodinné firmě, která využívá technologie daleko větších společností

Požadavky:

minimálně výuční list ve strojírenském oboru
Praxe a znalost značení materiálů velice vítána, ne však podmínkou
Znalost čtení technické dokumentace
Manuální zručnost
Pečlivost
Ochota spolupracovat v kolektivu
Zájem podílet se vlastními výsledky na svém ohodnocení
Základní znalost práce s PC

Nabízíme:

Mzdové ohodnocení v rozmezí 22 000 - 30 000 Kč
Půlroční odměny z prosperity firmy
Plně hrazené přesčasy včetně příplatků
5 týdnů dovolené
Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
Příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce
Příspěvek na stravování
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Práce v jednosměnném provozu

V případě vašeho zájmu o naši pozici nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaše reakce.

Kontakt:

Mgr. Petr Kmošek - HR Interim Manager
Tel: +420 605 733 267 | Email: info@kmosek.com