Leo Express Global a.s.

Finanční účetní
Leo Express je český rozvíjející se dopravce, který do středoevropského regionu přináší nové pojetí cestování na palubě moderních vlaků a autobusů. Pátráme po šikovné účetní, která by doplnila náš tým.

Pracovní náplň:

  • Vedení pokladny
  • Vystavování faktur
  • Práce s přijatými fakturami
  • Účtování bankovních výpisů
  • Zpracování DPH
  • Příprava podkladů pro provizní prodejce a korporátní zákazníky
  • Spolupráce s call centrem na vyřizování reklamací, vratek a ověřování plateb
  • Zpracování podkladů pro inventarizaci majetku

Požadujeme:

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Firemní notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na cestování s vlaky a autobusy Leo Express ve formě kreditu.
  • Možnost kariérního rozvoje a přijetí nových výzev
  • Kolem sebe budeš mít partu kolegů, co ti vždy rádi poradí.
  • Každý den u nás v Leo Expressu tě posune ve Tvém rozvoji o kousek dál.
  • MultiSport karta za výhodných podmínek
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance, tzv. „pojistka na blbost"