WOOD & Company Financial Services, a.s.

Junior in-house právník
Pozice je vhodná pro absolventy právního směru nebo pro kandidáty s 1-2 letou praxí, kteří hledají stabilní zaměstnání v oblasti práva.

Pracovní náplň:

  • Právní služby a poradenství v rámci různých oblastí práva – včetně regulace finančního trhu, korporátní či smluvní právo;
  • Příprava smluv a jiné dokumentace s mezinárodním prvkem;
  • Koordinace a účast na transakcích týkajících se životního cyklu nadnárodní finanční skupiny;

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání právního směru
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a smysl pro detail
  • Výbornou znalost českého a anglického jazyka (slovem a písmem)
  • Velmi dobré právní znalosti zejména v oblasti obchodního práva, finančního trhu a podnikání na kapitálovém trhu;
  • Schopnost týmové spolupráce a ochota pracovat s vysokým nasazením

Co nabízíme?

  • Plný úvazek na dobu neurčitou ve stabilní společnosti se sídlem v centru Prahy
  • Stabilní práci v příjemném kolektivu;
  • Možnost odborné specializace a uplatnění v atraktivní oblasti bankovnictví;
  • Firemní benefity – pracovní telefon a notebook i pro soukromé účely, příspěvek na penzijní připojištění, fitness benefit – Multisport kartu, cvičení jógy v kancelářích a další;
  • 5 dní dovolené  navíc a 5 sick days.

Možný den nástupu:     ihned nebo dle dohody