Správa služeb hlavního města Prahy

Referent/ka pro vzdělávání a personální činnost
Spolupráce v personální činnosti, zajišťování vzdělávacích aktivit pro zaměstnance, příprava podkladů pro výplaty

Místo výkonu práce:

Správa služeb hlavního města Prahy, Kundratka 19, Praha 8

Náplň práce:

  • zpracovávání ročního plánu vzdělávání, zajišťování vzdělávacích aktivit, komunikace s dodavateli
  • zajišťování povinných školení zaměstnanců organizace
  • personální činnost
  • příprava podkladů pro zpracování výplat

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • znalost MS Office, Windows
  • velmi dobré komunikační dovednosti - ústní i písemný projev
  • znalost v oblasti BOZP - výhodou

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • plat dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1 v platném znění, platová třída 9
  • 25 dnů dovolené
  • 4 dny indispozičního volna
  • stravenky
  • možnost školení
  • pružná pracovní doba
  • zvýhodněné ceny pro zaměstnance při rekreaci v rekreačním zařízení organizace