Com - Pakt Energy, a.s.

Výkonná podpora stavbyvedoucích
podpora stavbyvedoucích komunikace s úřady a vlastníky pozemků administrativní zajištění povolení, dopravních značení příprava a odeslání oznámení, dopisů, žádostí zodpovědnost za dodržení termínů

Náplň práce:

podpora stavbyvedoucích při realizaci staveb

komunikace s úřady a vlastníky pozemků

administrativní zajištění povolení, dopravních značení

příprava a odeslání oznámení, dopisů, žádostí

zodpovědnost za dodržení termínů přidělených úkolů

Hledáme:

příjemného komunikativního člověka, se smyslem pro organizaci práce

osobnost, která je ráda v pohybu a dokáže dodržovat časový harmonogram

řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

min. SŠ vzdělání

zkušenost v administrativě výhodou

znalost práce na PC (především MS excel, Word)

chuť učit se

schopnost konstruktivně řešit problémy

samostatnost, pečlivost, spolehlivost a orientace na detail

Pracovní doba 7:00 až 15:30. Místo výkonu práce: Horní Počernice – Vlastibořská 1

Nabízíme:

odpovídající finanční ohodnocení

5 týdnů dovolené

stravenky

příspěvek na penzijní/životní pojištění

kartu MultiSport

teambuildingové akce

možnost vzdělávání a seberealizace

možnost využít interního kouče

možnost profesního růstu