Agentura Top Talent

Mistr výroby
Budete zodpovědní za maximální využití kapacit strojů. Budete využívat maximálního potenciálu týmu, ve kterém bude 25 lidí. Čeká Vás i spolupráce s dalšími odděleními a týmy. V rámci týmu, budete vyhodnocovat a rozvíjet talent a potenciál kolegů.

Co Vás čeká?

Budete zodpovědní za maximální využití kapacit strojů.
Budete využívat maximálního potenciálu týmu, ve kterém bude 25 lidí.
Čeká Vás i spolupráce s dalšími odděleními a týmy.
V rámci týmu, budete vyhodnocovat a rozvíjet talent a potenciál zaměstnanců.
Také se postaráte o kontrolu docházky, pracovních výkazů a zpracování mezd.

Co od Vás požadujeme?

V první řadě hledáme člověka, který má týmového ducha, dokáže motivovat lidi kolem sebe a umí delegovat.
Máte znalosti z oblasti strojírenství, technologických postupů a obrábění.
Také máte zkušenosti z obdobné pozice.
Překypujete vůdčími schopnostmi, ale fungujete jako podpora týmu.

A co Vám za to nabízíme?

Za Vaši skvěle odvedenou práci získáte 5 týdnů dovolené,
můžete kariérně i osobně růst,
dočkáte se odměn při pracovních a životních výročích,
a také příspěvků na dopravu, docházku nebo penzijní připojištění.
A aby to nebylo jenom o práci, můžete se těšit na firemní akce nebo příspěvky na sportovní události.