Agentura Top Talent

HR specialista
zajištění pracovně právní podpory manažerům svěřených útvarů hlídání termínů (pracovně lékařské prohlídky, změny smluv atd.) výběr nových zaměstnanců zajištění adaptace nových zaměstnanců implementovat a komunikovat HR projekty

Pracovní náplň

  • zajištění pracovně právní podpory manažerům svěřených útvarů
  • hlídání termínů (pracovně lékařské prohlídky, změny smluv atd.)
  • výběr nových zaměstnanců
  • zajištění adaptace nových zaměstnanců
  • implementovat a komunikovat HR projekty
  • péče o kolegy v jejich rozvoji a vzdělání
  • hledání nových možností a způsobů netradičních cest v náboru
  • budovat brand atraktivního zaměstnavatele

Požadavky

  • zkušenost v HR a pracovním právu
  • odolnost vůči stresu a pracovního vytížení
  • vidět situace očima kolegů a manažerů
  • nové nápady pro projekty a inovace
  • výborné komunikační dovednosti, rychlé reakce na změny, pozitivní vztah k administrativně
  • znalost MS Office
  • zkušenosti se SAP
  • SŠ vzdělání

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • odborné vzdělání