Správa služeb hlavního města Prahy

Asistentka provozního náměstka ředitele
Provádění rozborů (analýz) organizačního uspořádání, dělby činností a toku informací včetně návrhů na jejich optimalizaci.

Místo výkonu práce:

Správa služeb hl. města Prahy, Kundratka 19, Praha 8 – Libeň

Požadujeme:

  • SŠ s maturitní zkouškou / VOŠ
  • znalost MS Office a Windows
  • velmi dobré komunikační dovednosti – ústní i písemný projev
  • samostatnost, spolehlivost, dobré organizační schopnosti

Náplň práce:

  • předkládá poštovní agendu k podpisu provoznímu náměstkovi, zodpovídá za její úplnost
  • vede samostatně spisovou agendu provozního náměstka
  • zpracovává zápisy z porad
  • zodpovídá za kvalitní chod sekretariátu provozního náměstka
  • komunikuje s ostatními sekretariáty

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu určitou
  • plat dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1 v platném znění,  platová třída 9
  • 25 dnů dovolené
  • 4 dny indispozičního volna
  • stravenky
  • možnost školení
  • pružná pracovní doba
  • zvýhodněné ceny pro zaměstnance při rekreaci v rekreačním zařízení organizace