Recepce showroom
 
 
 
 
Vedoucí pobočky
Jsme nově otevřený erotický showroom pro pány v Praze. A hledáme do svého mladého týmu ženu (upozornění- práce je i lehce fyzicky náročná), či muže na pozici recepční, obsluhy podniku, který však bude mít na starosti zajištění chodu pobočky

Jsme nově otevřený erotický showroom pro pány v Praze. A hledáme do svého mladého týmu ženu (upozornění- práce je i lehce fyzicky náročná), či muže na pozici recepční, obsluhy podniku, který však bude mít na starosti zajištění plynulého chodu pobočky, zlepšování nabídky a péči o klienty. A hlavně bude hlavou celého týmu, který bude čistě pod jeho vedením. 

 

Věnujeme se nabídce erotických služeb z trochu jiného pohledu a není i nás nouze o novinky v podobě virtuální reality a posledních trendů v oblasti pokroku.


 

Hledáme někoho,kdo nemá problém s komunikací s klienty, má týmového ducha a snahu učit se novým věcem, ovládá aktivně i pasivně anglický jazyk + němčina, ruština výhodou, ale ne podmínkou. Co nabízíme? 35 000 až 45 000 kč čistý měsíční příjem, záleží na tvé snaze a jaké budeš mít výsledky.

 

Pracovní doba 12 hodin. Zájemci posílejte životopis na náš email: anezka@naughtyharbor.cz