UNEX a.s.

Seřizovač CNC
Máte praxi v obrábění? Baví Vás programovat CNC stroje? Pak pojďte pracovat k nám.

Co vás čeká:

  • Vaší náplní práce bude seřízení CNC strojů a následná výroba dílů, včetně jejich kontroly a výměny nástrojů
  • U nás budete pracovat na moderních 3 až 5 osých CNC strojích (frézky, soustruhy) se systémy Heidenhain 530, 640, Fanuc a Sinumerik

Požadujeme:

  • programování v řídícím systému Heidenhain (Fanuc, Sinumerik)
  • čtení technické dokumentace
  • ochotu pracovat na 3 směny

Nabízíme:

  • zázemí firmy s dlouhou tradicí - téměř 70 let na trhu
  • týden dovolené navíc (5 týdnů)
  • obědy v areálu za 18-22,-
  • příspěvek 6.000,- ročně na důchodové připojištění nebo životní pojištění
  • výhodný telefonní tarif pro vás i vaše blízké
  • ozdravné pobyty na Slovensku (týdenní dovolená pro dva za 800,-)
  • dobré dopravní spojení (autobusová a vlaková zastávka přímo u areálu)
  • Edenred karta - možno využít na zdraví, sport, kulturu
  • krytá stání pro kola
  • firemní a rodinné akce (sportovní dny, den otevřených dveří, veřejné bruslení, dny zdraví a další)
  • odměny při životních a pracovních výročích a odchodu do důchodu